Highland Warmia - gospodarstwo agroturystyczne

dodano: 2023.12.19 ważne do: 2024.12.13 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Warmii - Highland Warmia. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w malowniczej okolicy Zerbuń, nad samym jeziorem. Oferujemy 10 przytulnych pokoi gościnnych, które otoczone są urokliwą przyrodą - łąkami, lasami i rozlewiskami. Tutaj zaznasz prawdziwego spokoju i harmonii z naturą. W Highland Warmia możesz zanurzyć się w fascynujący świat Highland Safari, gdzie będziesz miał okazję obserwować majestatyczne szkockie krowy Highland. Nasza domowa kuchnia regionalna to prawdziwa uczta dla podniebienia, oparta na sezonowych produktach, które zachwycą Cię smakiem i aromatem. Zapraszamy do relaksu nad jeziorem, gdzie ognisko staje się miejscem magicznych wieczorów. A jeśli marzysz o wakacjach lub weekendowym wypadzie w otoczeniu natury, to Highland Warmia jest idealnym miejscem dla Ciebie. Przyjedź i doświadcz prawdziwej Warmii.
Kontakt
HIGHLAND WARMIA
ul. Zerbuń 9A, 11-320 Jeziorany, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------