Obróbka metali Śląsk

dodano: 2020.05.23 ważne do: 2021.05.18 wyświetleń: 173
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Niewątpliwe centrum krajowym działalności przemysłowej, w tym obróbki metali jest Śląsk. To tutaj możesz znaleźć wiele firm, które zajmują się pracami przetwórczymi, wydobywczymi czy właśnie produkcyjnymi w zakresie metalurgii i hutnictwa. Procesy związane z nadawaniem bryłom metalu pożądanego kształtu i wymiaru, a także specyficznych właściwości w niektórych przypadkach wymagają odpowiedniej wiedzy i gruntownego doświadczenia. Szeroka paleta usług w tym pakiecie sprawia, że firma Farem jawi się jako idealny wręcz kandydat do tego, by to właśnie tam zlecać tego rodzaju prace. Obejmuje to jednostkowe oraz niskie serie produkcyjne, zróżnicowane gabaryty otrzymywanych produktów czy zróżnicowane techniki obróbki.
Kontakt
Farem
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------