Narzuty 230x260

dodano: 2020.03.16 ważne do: 2021.03.11 wyświetleń: 223
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Dbasz o porządek i dobry nastrój w domu? W naszej ofercie znajdziesz narzuty 230x260, które pozwolą Ci zapanować nad nieładem w sypialni. Jeśli jesteś osobą, która nie ścieli codziennie łóżka - te narzuty są stworzone właśnie dla Ciebie. Są one odstępne w wielu kolorach - dlatego dopasujesz je do wnętrza. Postawna delikatne narzuty 230x260, które są wykonane z wysokiej jakości materiału. Zapewnią, że w sypialni zapanuje porządek. Zaakcentuj pomieszczenie - wybierając narzuty 230x260 w kolorze bardzie intensywnym. Pamiętaj o dobrym stylu! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz najlepsza narzutę do swojej sypialni!
Kontakt
e-ekomax
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------