Filtr Polipropylenowy 20?m Dafi

dodano: 2020.07.19 ważne do: 2021.07.14 wyświetleń: 220
Szczegóły ogłoszenia:
Filtrowanie wody to jeden spośród najpopularniejszych a dodatkowo najdoskonalszych metod na usunięcie z wody niekorzystnych dla zdrowia materii i poprawę jej atutów smakowych oraz aromatycznych. Dzięki użyciu produktów do filtrowania wody od naszej marki Dafi możesz łatwo i skutecznie przefiltrować wodę w prywatnym domu. Dafi od lat słynie z nowoczesnej technologii oraz narzędzi do czyszczenia takich jak dzbanki filtrujące bądź butelki. Dodatkowo w sklepie Dafi dostępne są filtry przepływowe, takie jak filtr polipropylenowy 20?m, jaki filtruje wodę w sposób mechaniczny. Pojedyncze warstwy filtra eliminują z wody piach, małe zawiesiny oraz wyroby rdzy, zanieczyszczenia wymywane z powierzchni instalacji hydraulicznych bądź tłuszcze.
Kontakt
Butelka Polipropylenowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------