Gniazdo wtyczkowe Inox Simon Basic dostępne w naszym sklepie!

dodano: 2023.06.19 ważne do: 2024.06.13 wyświetleń: 132
Szczegóły ogłoszenia:
Metalizowane, podwójne gniazdo wtyczkowe z uziemieniem, które zachwyca eleganckim wykończeniem, jest już dostępne w naszym sklepie! Poznaj wyjątkowe gniazdo wtyczkowe Inox Simon Basic. Należy ono do prestiżowej serii Simon Basic, gwarantując niezawodność i doskonałą funkcjonalność.

Gniazdo zostało zaprojektowane do montażu podtynkowego, a mocowanie jest proste dzięki pazurkom lub wkrętom. Wykonane z bezhalogenowego tworzywa sztucznego, pokryte lakierowaną matową powierzchnią, gwarantuje nie tylko trwałość, ale także estetyczny wygląd, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Gniazdo wtyczkowe Inox Simon Basic posiada ochronę IP20, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Teraz możesz bez obaw korzystać z elektrycznych urządzeń w Twoim domu lub biurze. Przełącz się na niezawodny i stylowy produkt, aby stworzyć eleganckie i funkcjonalne wnętrza. Wybierz jakość, niezawodność i estetykę!
Kontakt
dkogloszenia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------