Karnisze poznań

dodano: 2023.06.29 ważne do: 2024.06.23 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
Zapewnij sobie wygodę i urodę w bliskim lokalu dzięki karniszom elektrycznym oferowanym przez firmę Małgorzata! Nasze karnisze to związanie nowoczesności, funkcjonalności oraz urody, jakie odbędą, że Twoje mieszkania będą zachwycać każdego. Dzięki funkcji elektrycznej sterowania, regulacja zasłon i rolet zatrzymuje się dziecinnie prosta. Wystarczy nacisnąć przycisk, żeby w duzi kontrolować oświetlenie i stopień zaciemnienia pomieszczenia. Ponadto, nasze karnisze są urządzone w układ automatycznego programowania, dzięki jakiemu możesz ustawić czas otwierania oraz zamykania zasłon, by wpasować się do Twojego harmonogramu.
Kontakt
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
ul. Radziwoja 18, 61-057 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------