Karnisze elektryczne kraków

dodano: 2023.10.25 ważne do: 2024.10.19 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. to dynamiczna korporacja specjalizująca się w realizacji, sprzedaży i montażu wysokiej jakości firan, zasłon oraz karniszy elektrycznych. Nasza misja to tworzenie zachwycających, funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych, które nadają wnętrzom wyjątkowy charakter. Dzięki naszemu doświadczeniu i chęci do projektowania wnętrz, oferujemy duży wybór produktów, które spełniają przeróżne preferencje i potrzeby własnych kupujących. Nasze firany i zasłony wykonane są z najwyższej jakości tkanin, starannie dobranych pod względem wzornictwa i trwałości. Oferujemy zarówno tradycyjne, eleganckie wzory, jak i awangardowe i designerskie motywy, przystosowane do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Nasze karnisze elektryczne stanowią dobre rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu i funkcjonalności. Dzięki nim można komfortowo sterować oświetleniem i zasłonami za pomocą jednego przycisku albo zdalnego sterowania. To doskonałe rozwiązanie dla osób o wysokich oczekiwaniach estetycznych i technologicznych.
Kontakt
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o
ul. Radziwoja 18, 61-057 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------