Rolety Elektryczne Wewnętrzne

dodano: 2023.10.25 ważne do: 2024.10.19 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. to dynamiczna firma specjalizująca się w realizacji, sprzedaży i montażu wysokiej jakości firan, zasłon oraz karniszy elektrycznych. Nasza misja to tworzenie ślicznych, funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych, które nadają wnętrzom niesłychany charakter. Dzięki naszemu doświadczeniu i skłonności do projektowania wnętrz, sprzedajemy wielki wybór produktów, które spełniają przeróżne preferencje i potrzeby swoich klientów. Nasze firany i zasłony skonstruowane są z najwyższej jakości tkanin, starannie dobranych pod względem wzornictwa i trwałości. Świadczymy zarówno pospolite, eleganckie wzory, jak i awangardowe i designerskie motywy, dobrane do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Nasze karnisze elektryczne stanowią dobre rozwiązanie dla osób szukających komfortu i funkcjonalności. Dzięki nim można wygodnie sterować oświetleniem i zasłonami za pomocą jednego przycisku bądź zdalnego sterowania. To świetne rozwiązanie dla kobiet o wysokich kryteriach estetycznych i technologicznych.
Kontakt
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o
ul. Radziwoja 18, 61-057 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------