Firany na fleksach

dodano: 2023.10.25 ważne do: 2024.10.19 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji, sprzedaży i montażu idealnej jakości firan, zasłon oraz karniszy elektrycznych. Nasza misja to tworzenie wspaniałych, funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań dekoracyjnych, które nadają wnętrzom wyjątkowy charakter. Dzięki naszemu doświadczeniu i skłonności do projektowania wnętrz, sprzedajemy ogromny wybór produktów, jakie spełniają przeróżne preferencje i potrzeby naszych kupujących. Nasze firany i zasłony wykonane są z najwyższej jakości tkanin, starannie dobranych pod względem wzornictwa i trwałości. Proponujemy zarówno pospolite, eleganckie wzory, jak również nowatorskie i designerskie motywy, dobrane do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Nasze karnisze elektryczne stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób szukających komfortu i funkcjonalności. Dzięki nim można komfortowo sterować oświetleniem i zasłonami za pomocą jednego przycisku albo zdalnego sterowania. To perfekcyjne rozwiązanie dla kobiet o wysokich wymaganiach estetycznych i technologicznych.
Kontakt
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o
ul. Radziwoja 18, 61-057 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------