Elektryczne Rolety Rzymskie

dodano: 2023.12.30 ważne do: 2024.12.24 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. to dynamiczna korporacja specjalizująca się w produkcji, sprzedaży i montażu idealnej jakości firan, zasłon oraz karniszy elektrycznych. Nasza misja to tworzenie pięknych, funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań dekoracyjnych, jakie nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Dzięki naszemu doświadczeniu i chęci do projektowania wnętrz, sprzedajemy ogromny wybór produktów, jakie spełniają różnorodne preferencje i potrzeby naszych kupujących. Nasze firany i zasłony wykonane są z najwyższej jakości tkanin, starannie dobranych pod względem wzornictwa i trwałości. Oferujemy zarówno tradycyjne, eleganckie wzory, jak i niebanalne i designerskie motywy, przystosowane do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Nasze karnisze elektryczne stanowią idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i funkcjonalności. Dzięki nim wolno komfortowo sterować oświetleniem i zasłonami za pomocą jednego przycisku lub zdalnego sterowania. To znakomite rozwiązanie dla kobiet o wysokich wymaganiach estetycznych i technologicznych.
Kontakt
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o
ul. Radziwoja 18, 61-057 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------