Stempelki literki - zabawka edukacyjna dla dzieci

dodano: 2020.05.01 ważne do: 2021.04.26 wyświetleń: 268
32,99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Posiadamy w sprzedaży zestaw stempli dla dzieci z literkami, który może służyć do ozdabiania zeszytów, prezentów, zaproszeń, oraz listów i i innych prac plastycznych. Stempelki literki pomogą w nauce pisania i czytania będąc równocześnie ciekawą zabawą dla dziecka. Stempelki są nasączone kolorowym tuszem i zawierają 32 litery w 6 kolorach, są też polskie znaki. Stempelki znajdziecie na stronie sklepu: https://tensklep.pl/stempelki-literki-alfabet-dla-dzieci-fiorello-gr-fl32 . Proponujemy również cyferki i stempelki z innymi wzorami.
Cena obowiązuje na dzień wystawienia ogłoszenia - może ulec zmianie. Ilość zabawek ograniczona do wyczerpania zapasów. Posiadamy w ofercie również inne zabawki dla dzieci, w tym edukacyjne i kreatywne.
Kontakt
tensklep.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------