Fisher-Price Myszka do medytacji

dodano: 2023.02.24 ważne do: 2024.02.19 wyświetleń: 141
58 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
• Fisher-Price Myszka do medytacji
Ta urocza myszka od Fisher-Price wprowadza dziecko w świat medytacji. Poprzez specjalne wypowiedzi oraz ćwiczenia z oddychania pomaga maluchowi się odprężyć w ciągu dnia i przed snem. Ta uspokajająca, pluszowa myszka z kojącymi dźwiękami, ćwiczeniami medytacyjnymi i muzyką to doskonały przyjaciel do przytulania, który pomoże maluchowi nauczyć się relaksować. Do wyboru są 3 tryby uspokajania: Medytacja dzienna, Medytacja przed snem oraz Kojące dźwięki.

• Urocza zabawka pluszowa
Ten pluszowy przyjaciel jest gotowy na relaks i przytulanie. Ma uroczą buzię i jest wykonany z różnych miękkich materiałów. Światełko na brzuszku myszki pomaga uspokoić dziecko. Myszkę do medytacji można prać w pralce (po wyjęciu części elektronicznej). Ta pluszowa zabawka będzie idealna dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

• Zawartość pudełka: 
W pudełku znajduje się Myszka do medytacji oraz instrukcja. Zabawka do działania wymaga 3 baterii AA (dołączono).

• Fisher Price - wspólne odkrywanie
Fascynujące jest obserwować, jak dzieci odkrywają świat - dzieją się wówczas wyjątkowe rzeczy. Odkrywanie poprzez zabawę, w swoim własnym rytmie jest najbardziej naturalne i przynosi najlepsze rezultaty. Dlatego zabawki Fisher Price rozbudzają wrodzoną ciekawość, stymulują wyobraźnię i zachęcają do poznawania świata na swój własny sposób.

• Specyfikacja
- Wiek: Od 2 lat 
- Płeć: Dla chłopców i dla dziewczynek
- Rodzaj materiału: Plusz 
- Zasilanie: Bateria AA x3
- Baterie w zestawie: Tak 

• Dodatkowe informacje
- 2 poziomy głośności
- Polska wersja językowa
- Efekty dźwiękowe
- Efekty świetlne
- Zabawkę można prać w pralce po usunięciu modułu elektrycznego
- Kolor / motyw / wersja: Myszka
- Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta) 

https://www.al.to/p/1034787-zabawka-dla-malych-dzieci-fisher-price-myszka-do-medytacji.html?partnerid=100174427&sm12=NTE=&ts=1677224265&token=58bfeaa5523f46a84e6f75d22bdb9fa4
Kontakt
al.to
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------