Praca Asystent Kierownika Budowy

Firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji stalowych o różnorodnym zastosowaniu zatrudni:
Asystenta Kierownika Budowy
Zadania:
  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Rozliczanie materiałów
  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót
  • Bezpośredni nadzór nad pracownikami
Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane lub mechaniczne (średnie lub wyższe)
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Mile widziane doświadczenie przy budowie konstrukcji stalowych
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera ? pakiet MS Office
  • Uprawnienia budowlane nie są wymagane

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałą współpracę
  • Możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl