KIEROWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja

Rzetelna firma  budowlana z długoletnią tradycją  związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za granicą zatrudni:
Kierownika Robót Wykończeniowych
Miejsce pracy:  Szwecja
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Komfortowe zakwaterowanie
Zadania:
- Przygotowanie i realizacja robót  wykończeniowych
- Nadzór nad dokumentacją
- Nadzór nad pracownikami
- Kontrola jakości wykonywanych prac

Wymagania:
- Wykształcenie budowlane minimum średnie, mile widziane wyższe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Kontakt
Lambda S. A.
woj. mazowieckie Pokaż na mapie