Majster Budowy - Zewnętrzne Sieci Wod-Kan

Prężnie rozwijająca się firma działająca w sektorze  robót inżynieryjnych zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość zrobienia uprawnień instalacyjnych

Zadania:

  • Nadzór techniczny nad montażem wodnych i kanalizacyjnych instalacji sieci zewnętrznych
  • Kontrola jakości i terminowości
  • Uruchomienia, pomiary, odbiory

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ? instalacje sanitarne
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Doświadczenie nie jest wymagane

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji :
anna.rydzewska@top-manager.pl
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Kontakt
Anna Rydzewska
woj. mazowieckie Pokaż na mapie