Zatrudnimy Monterów Rusztowań

Firma współpracująca z niemieckimi stoczniami w zakresie nietypowych konstrukcji rusztowań zatrudni Kandydatów na stanowisko:
MONTER RUSZTOWAŃ
Miejsce pracy: Hamburg i okolice
Zadania :
? Montaż rusztowań portowych i wiszących ? praca w stoczniach
Wymagania:
? Książeczka Montera Rusztowań
? Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Oferujemy:
? Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Długoterminową współpracę
? Zakwaterowanie opłacone i zorganizowane przez firmę
? Narzędzia pracy oraz odzież ochronną
? Zasiłek na dzieci ? Kindergeld
? Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798-056-274
e- mail : Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl