KIEROWNIK  ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Jesteśmy rzetelną firmą  działająca w branży instalacji  elektrycznych i teletechnicznych. Specjalizujemy się w robotach elektrycznych na obiektach przemysłowych (hale logistyczno-magazynowe).  Prowadzimy prace w całej Polsce. Poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy:   cała Polska
Twoje obowiązki to:
?         Kierowanie i nadzór nad realizacją inwestycji  w zakresie instalacji elektrycznych
Wymagamy od Ciebie:
?         Gotowości do pracy w delegacji (cała Polska)
?         Bardzo dobrej  organizacji pracy
?         Doświadczenia w prowadzeniu prac elektrycznych
Co  oferujemy:
?         Poczucie bezpieczeństwa - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
?         Satysfakcję - atrakcyjne wynagrodzenie + premie
?         Rozwój - możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

Czekamy na Twoje CV, jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie - Anna Rydzewska tel. 518 215 122,
e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl