Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ ? praca w Niemczech

1 PLN

Kim jesteśmy?
Firma świadcząca usługi w zakresie montażu rusztowań na terenie Niemiec poszukuje do swojego zespołu:
MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy:  Hamburg
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Montaż rusztowań portowych i wiszących ? praca w stoczniach
  • Współpraca z Brygadami
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Znajomości rusztowań systemowych
  • Książeczki Montera Rusztowań
Co My Ci damy?
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
  • Nadgodziny płatne 50%
  • Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami
  • ZUS opłacony od realnych zarobków
  • Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld
  • Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną
  • Suchy prowiant wydawany raz w tygodniu
  • Zjazdy do domu średnio co 4 tygodnie

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt
justyna kulpa
woj. mazowieckie Pokaż na mapie