Rekruter

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rekrutacją dla branży budowlanej poszukuje Kandydata na stanowisko:
Rekruter
Miejsce pracy:  Ostrołęka
Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za rekrutację i selekcję Kandydatów do pracy oraz kontakt z Klientami.
Zadania:

- Odbieranie telefonów i rozmowy z Kandydatami
- Wypełnianie ankiet rekrutacyjnych
- Praca w programie do rekrutacji
- Przygotowywanie profili Kandydatów i przedstawianie wybranych Klientowi

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie przy obsłudze Klienta
- Dobra dykcja
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- Pracę w przyjaznym otoczeniu
- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
- Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
na adres e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Anna Rydzewska
Ostrołęka, woj. mazowieckie Pokaż na mapie