Dyspozytor międzynarodowy- Oferta pracy stałej!

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Dyspozytor międzynarodowy

Oferta pracy stałej
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Opis stanowiska:
- obsługa Klienta w drogowych przewozach zagranicznych
- utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami
- pozyskiwanie nowych Klientów oraz przewoźników
- monitorowanie realizacji zleceń przewozowych
- dbałość o terminowość dostaw
Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie zawodowe w dziedzinie transportu i spedycji
- znajomość rynku usług przewozowych i przepisów prawnych dotyczących transportu
-znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz SYSTEM PREMIOWY
- przyjazną atmosferę pracy
- pakiet benefitów
- możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

APT Toolip (c.8564)
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 663-801-470.

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.
Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Kontakt
Toolip Hr
ul. Ul. Wiejska 2/5, 00-489 WARSZAWA, woj. mazowieckie Pokaż na mapie