Mechanik maszyn budowlanych i urządzeń

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Prowadzimy rekrutację pracowników w branżach IT, marketing, odnawialnych źródeł energii oraz nowych technologii. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń dla firmy działającej w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń oraz narzędzi dla przemysłu i budownictwa na terenie całej Europy.

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Bemowo

Obowiązki:
- diagnostyka, bieżące naprawy, konserwacja oraz usuwanie usterek maszyn budowlanych i urządzeń,
- wykonywanie okresowych przeglądów,
- prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
- przygotowywanie zamówień na części zamienne,
- współpraca z innymi oddziałami firmy.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (mechanik) lub pokrewne,
- min. 3 lata doświadczenia w naprawie maszyn budowlanych i/lub rolniczych,
- znajomość hydrauliki siłowej oraz rysunku technicznego,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie ferii i wakacji, opieka medyczna, korzystne warunki wynajmu maszyn i urządzeń z katalogu firmy, spotkania Wigilijne, urodzinowe upominki, możliwość zaparkowania samochodu pod oddziałem firmy,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- atmosferę opartą na współpracy.

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje CV bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland."
Kontakt
PlusJob Poland Sp. z o.o.
ul. Ul. Tyniecka 28a, 71-019 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie