Mechanik naczep, prawo jazdy kat. C+E, Dania

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Profil Match Projects, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Zapewniamy pracę na terenie państw skandynawskich: Danii, Szwecji, Norwegii i Finlandii.

Stanowisko: Mechanik naczep i samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Vamdrup (okolice Kolding), Dania

Obowiązki:
- serwis i naprawa naczep i samochodów ciężarowych (także powypadkowych),

- przygotowanie naczep i samochodów ciężarowych do przeglądów.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,

- doświadczenie w serwisie naczep lub samochodów ciężarowych (lub podobne),
- doświadczenie w pracach związanych z elektryką pojazdów,
- prawo jazdy kat. CE (warunek konieczny),
- mile widziany własny samochód,
- gotowość do wyjazdu.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę,

- bardzo dobre stawki godzinowe,
- możliwość zjazdów do domu,
- długoterminową współpracę,
- minimum pełen etat, możliwość nadgodzin,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zakwaterowanie.

Ponadto, nasi koordynatorzy pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV: sas(małpa)plusjob.pl lub zadzwoń.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.?
Kontakt
PlusJob Poland Sp. z o.o.
ul. Ul. Tyniecka 28a, 71-019 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie