Cieśla szalunkowy

Szczegóły ogłoszenia:

Cieśla szalunkowy - Szwecja? polska umowa o pracę.
Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy w Szwecji.
Miejsce pracy: Helsinborg (niedaleko Malmo)
Zadania:
? szalowanie ścian/stropów w systemie DOKA/PERI.
Wymagania:
? znajomość systemów szalunkowych DOKA i PERI,
? doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku  - wymóg konieczny.
Oferujemy:
? stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
? atrakcyjne wynagrodzenie ? do 120-140 SEK/h,
? organizację zakwaterowania,
? przejazd do miejsca pracy na koszt Pracodawcy,
? narzędzia i odzież,
? dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę.
Zjazdy do domu co 8 tygodni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS o treści CIEŚLA SZWECJA do Pauliny Dziełak ? tel.  796-509-409
lub prześlij nam swoje CV: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Paulina
woj. mazowieckie Pokaż na mapie