Sklep z HERBATĄ I KAWĄ Warszawa -dla Studenta/-ki/umowa zlec.

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.
Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 25 letnim doświadczeniu.
Obecnie poszukujemy:
Specjalisty ds. sprzedaży
(umowa zlecenie)
Miejsce pracy: Warszawa - Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City

Opis stanowiska pracy:
Aktywna sprzedaż herbat i kaw w oparciu o zdobytą wiedzę i techniki sprzedaży.

Kandydatom oferujemy:
- Szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży,
- Grafik pracy dostosowany do zajęć na uczelni,
- Pracę w miłej atmosferze,
- Dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata.

Od Kandydatów oczekujemy:
- Chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw,
- Zaangażowania w wykonywane obowiązki,
- Posiadania statusu studenta,
- Aktualnej książeczki sanepidowskiej,
- Entuzjazmu, motywacji i kreatywności.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV, dopisując nazwę wybranego centrum handlowego.

Dowiedz się więcej o Five o`clock i odwiedź naszą stronę http://www.fiveoclock.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia
o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji.
Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.
Kontakt
Five o'clock
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie