Web Publisher WARSZAWA

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Web Publisher w Warszawa, Mokotów.

Zadania:
Zarządzanie treściami stron internetowych;
Publikowanie treści na stronach internetowych;
Selekcja, edytowanie i publikowanie zdjęć oraz grafik.

Oczekiwania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
Podstawowa znajomość HTML, CSS, JS - mile widziane;
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane;
Znajomość programu Photoshop, oprogramowania CMS - mile widziane.

Oferujemy:
Umowa o pracę lub zlecenie - do wyboru;
Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (w zależności od zmian)
Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, karta obiadowa, opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie)
Międzynarodowe środowisko pracy;
Strefy relaksu, praca w zgranym, młodym zespole.

APLIKUJ: https://tiny.pl/tvcl2
Kontakt
LeasingTeam Professional
woj. mazowieckie Pokaż na mapie