Programista

7 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
­Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Evo Solutions Sp.z.o.o. (o nr.20349) dla jednego ze swoich klientów  poszukuje pracownika na stanowisko: Programisty ? praca zdalna

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania
  • Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych
Oczekujemy:
  • Umiejętności programowania w VB.NET ( lub innym języku opartym o .NET ) , popartych możliwością zaprezentowania własnych aplikacji
  • Doświadczenia pozwalającego na samodzielne prowadzenie projektu i rozwój produktów informatycznych
  • Dobrej znajomości programowania obiektowego
  • Znajomości baz danych i języka SQL
  • Umiejętności projektowania relacyjnych baz danych ( Oracle, Microsoft SQL, MySQL)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i współpracy w zespole
  • Aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności ? mile widziane osoby ze schorzeniami szczególnymi
Oferujemy:
  • Pracę zdalną
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godzinach od 8.00 do 15.00
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Opiekę koordynatora przez cały czas trwania umowy
  • Pomoc w wypełnianiu dokumentów
Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu oraz przesyłania CV pod  adresem: hr.pracazdalna@gmail.com

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Evo Solutions Sp.z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnegoprzepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych przez Evo Solutions Sp.z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Kontakt
Evo Solutions Sp.z.o.o.
ul. Długa 12 B, 06-500 Mława, woj. mazowieckie Pokaż na mapie