Handlowiec z doświadczeniem od zaraz

2 900 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Salon meblowy zajmujący się sprzedażą mebli premium poszukuje sprzedawcy

Miejsce pracy: Towarowa 22 Warszawa

Obowiązki:
  • profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w wyborze mebli
  • dbanie o porządek i wizerunek sklepu
  • praca na komputerze (wystawianie ogłoszeń branżowych), prace biurowe,
  • przyjmowanie zamówień wraz z pełną obsługa do chwili realizacji

WYMAGANIA:
  • DOŚWIADCZENIE W HANDLU
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
  • umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • obsługa kasy fiskalnej- tutaj spokojnie przeszkolimy
  • uśmiech, uśmiech, uśmiech
  • praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej ( zobowiązanie na minimum rok) Interesują nas jedynie osoby chcące nawiązać współpracę jak najdłużej.
  • umiejętność organizowania pracy
  • uczciwość oraz sumienność
  • punktualność

Nie wymagamy wykształcenia wyższego czy nawet średniego, nie przykładamy wagi do szkoleń i certyfikatów. Dla nas liczy się człowiek i pasja do mebli

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie od 3000zł brutto
  • premie 1% od obrotu bez żadnych progów
  • dodatki stażowe
pracę w miłej atmosferze w młodym i zgranym zespole w którym brakuje nam być może właśnie Ciebie.

GODZINY PRACY:
Wymiar pracy - pełen etat -
Elastyczny grafik do ustalenia ze współpracownikami
Najczęściej dziewczyny biorą 1 dzień na 1 dzień wolnego lub 2 dni w praccy 2 dni wolnego. Wszystko jest kwestia umówienia. Jesteśmy elastyczni
Galeria pracuje od poniedziałku do soboty 10-20

Rodzaj umowy:
w tej kwestii jesteśmy elastyczni. Dostosujemy się do oczekiwań kandydata.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)

Serdecznie Zapraszamy !!

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Kontakt
Deko
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie