Serwis sprzątający Warszawa + refundacja kosztów dojazdu do pracy

2 800 PLN
Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Pracownik sprzątający Warszawa
ul. Pograniczna - pełny etat 6 - 14
ul. Popularna - poł etatu 16 -19
Opis stanowiska:
- utrzymanie czystości biur ,korytarzy , pomieszczeń socjalnych itd
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na poł etatu lub pełny etat,
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych po przepracowaniu trzech miesięcy np.
* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,
* dofinansowanie do okularów 350 zł,
* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,
Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 Rekrutacja 785-510-307, kierownik 785-512-147
Kontakt
ARMA
ul. Al.Jana Pawła II, 00-175 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie