Asystent zdalny Działu Rozliczeń

dodano: 2022.03.05 ważne do: 2022.06.21 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
???? Dla naszego klienta działającego w obszarze FMCG poszukujemy zdalnego Asystenta do Działu Rozliczeń. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba, która lubi pracę z dokumentami, ma doświadczenie w pracy zdalnej, zna podstawowe zasady pracy w MS Excel i MS Outlook.???? Link do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-zdalny-Dzialu-Rozliczen/4987-3013-25-ca6-3756.html????ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
???? Obsługa i monitorowanie realizacji usług w oparciu o procedurę (np. wprowadzenie zamówienia do systemu, weryfikacja terminu realizacji usługi, wysyłanie potwierdzeń realizacji usługi, przesyłanie raportów potwierdzających realizację usługi, monitorowanie nieprawidłowości i raportowanie),
???? Wsparcie przełożonego w obsłudze reklamacji związanych z realizacja usług,
???? Archiwizowanie dokumentów elektronicznych
???? Współpraca z Działem Księgowości (np. wystawianie faktur).

????WYMAGANIA:
???? Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)
???? Podstawowa znajomość MS Excel (tworzenie prostych tabel przestawnych lub otwartość do nauczenia się, wprowadzanie danych z maila do Excela)
???? Podstawowa znajomość MS Outlook (używanie folderów, wstawianie załącznika do maila, korzystania z książki adresowej)
???? Doświadczenie w pracy zdalnej, biurowej (mile widziane z obszaru księgowości, logistyki, inne pokrewne)
???? Skrupulatność, nastawienie na doprowadzeniu zadania do końca, spostrzegawczość, asertywność, wysokie umiejętności komunikacyjne, dobra energia
???? Otwartość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w aplikacji Teams oraz sprawny mikrofon i kamera w komputerze.???? OFERUJEMY:
???? umowę o pracę
???? pracę całkowicie zdalną
???? służbowy telefon, laptop
???? pracę w godzinach: 8-15 lub 9-16
???? wdrożenie na początku współpracy
???? opieka medyczna, bony świąteczne, pakiet sportowy.
 
Kontakt
FEEL COMFORT
ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------