Operator maszyn - umowa o pracę / 2 zmiany / pon. -pt.

Szczegóły ogłoszenia:
Twój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn - w szczególności kartoniarek, nalewarek, falcerek, obkurczarek (foliarek),
  • kalibracja i ustawianie parametrów maszyn,
  • przezbrajanie i regulacja maszyn zgodnie z kartą technologiczną oraz zleceniem produkcyjnym,
  • dbałość o sprawne działanie i konserwacja urządzeń oraz maszyn, ustawianie parametrów,
  • praca z panelami PLC,
  • kontrola jakości gotowego produktu,
  • pakowanie produktów,
  • utrzymanie standardów czystości: czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego,
  • bieżące prace zlecone na linii produkcyjnej.
Nasze wymagania
  • doświadczenie produkcyjne przy obsłudze maszyn min. rok,
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
Mile widziane
  • doświadczenie przy naprawie drobnych usterek mechanicznych.
To oferujemy
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (wynagrodzenie zasadnicze + nagroda uznaniowa); na początku współpraca na podstawie umowy zlecenie (okres 1 miesiąca); następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22
  • świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym (dodatkowe ubezpieczenie pracownicze NNW, prywatna opieka medyczna w Medicover, pakiet Multisport)
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • nowoczesny park maszynowy
Masz pytania? Zadzwoń 22 510 73 29.
Kontakt
Promotorzy Trading
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie