Praca w ochronie Warszawa - Time Group

dodano: 2023.05.30 ważne do: 2024.05.24 wyświetleń: 62
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz pracy w okolicach stolicy i masz orzeczenie o niepełnosprawności? Idealnie trafiłeś. Od ponad 15 lat jako TIME GROUP nieustannie się rozwijamy, dlatego chcemy poszerzyć swoją kadrę o kolejnych pracowników ochrony.  Stawiamy przede wszystkim na kwalifikacje pracowników i wykorzystanie ich doświadczenia. Stopień niepełnosprawności ma dla nas drugorzędne znaczenie. 
Praca w ochronie w Warszawie to z pewnością wymagające zadanie, ale dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu, które zapewniamy, na pewno będziesz w stanie sprostać każdemu wyzwaniu..

Zapewniamy: 
-Stabilne, bezpieczne zatrudnienie na umowę o pracę wraz ze wszelkimi świadczeniami
-Pewne wynagrodzenie zawsze na czas
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji
-Pełne umundurowanie i niezbędne wyposażenie pracownika 
-Elastyczny grafik pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji, 
od poniedziałku do piątku, w godz. 8:30-15:00,
- telefonicznie: 535 505 149  i  535 453 076
- mailowo -> wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:
rekrutacja@time-group.com.pl


Sprawdź szczegółową ofertę na https://time-group.com.pl/praca-w-ochronie/praca-w-ochronie-warszawa/ i dołącz do nas już dziś. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce :) 
Kontakt
Time Group
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------