OPERATOR/OPERATORKA URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko operatora/operatorki urządzeń technicznych.

Praca stacjonarna w Warszawie.

GŁÓWNE ZADANIA
• Rzetelne i terminowe wykonywanie operacji związanych z realizacją procesów technologicznych,
• Prowadzenie procesów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją produkcyjną oraz instrukcjami obsługi urządzeń,
• Prowadzenie zabiegów higienicznych typu mycie i dezynfekcja w pomieszczeniach produkcyjnych,
• Staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności operacyjnych i kontrolnych w dokumentach i protokołach obowiązujących na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe – mile widziane wykształcenie średnie,
• Znajomość procesu produkcyjnego z wyposażeniem technicznym i budową maszyn,
• Doświadczenie z obsłudze urządzeń produkcyjnych,
• Doświadczenie w pracy w warunkach aseptycznych lub/i przy produkcji niesterylnej,
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami jakości (HACCP , GMP)
• Dobra organizacja pracy,
• Odpowiedzialność i spostrzegawczość,
• Umiejętności komunikacji i pracy w zespole.

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę na pełny etat,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.

Zgłoszenia mailowe - rektutacja[at]feelcomfort.pl do 31.12.2023

Kontakt
Feel Comfort
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie