Praca w domu

3 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

LOKALIZACJA CAŁA POLSKA

Opis stanowiska:
PRACA ONLINE W DOMU

Szukamy specjalisty ds. obsługi klienta, który będzie wspierał nasz zespół w zapewnianiu wyjątkowych doświadczeń naszym klientom. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie odpowiedzi na pytania klientów korespondencyjnie

Obowiązki:

- Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów korespondencyjnie gotowymi formułkami
- Rozwiązywanie problemów
- Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy
- Wspieranie zespołu sprzedaży w pozyskiwaniu nowych klientów
- Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

-obywatelstwo polskie
- 18 +
- dostep do komputera lub telefonu z internetem

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie nawet 1000 zł tygodniowo
- Możliwości rozwoju kariery
- Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
- praca ONLINE z dowolnego miejsca
- elastyczny czas pracy

Rekrutacja trwa jeśli widzisz to ogłoszenie
zapraszam do kontaktu
Kontakt
Ewelina Rapca
cały kraj / Internet