Specjalistka/specjalista ds. marketingu

Feel Comfort to agencja zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 20127. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z firmami z sektora MŚP jak i z międzynarodowymi korporacjami.

Od 2012 roku wspólnie z Międzynarodową Fundacją Reaxum realizujemy projekty edukacyjne, mające na celu wyrównanie i zwiększenie szans osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy. Aktywnie wspieramy polskich sportowców z niepełnosprawnościami, którzy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej, w tym na igrzyskach paraolimpijskich. W naszym zespole swoje miejsce znaleźli utytułowani zawodnicy, a pracując z nimi ramię w ramię otrzymujemy codziennie ogromną dawkę inspiracji.

Tworzymy zgrany zespół i chcemy zaprosić do współpracy specjalistkę/specjalistę ds. marketingu.
Poznaj nas: https://www.feelcomfort.pl/o-nas/
Umowa o pracę
Ważna do: 2024-03-08
1 etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej dla naszej firmy,
  • zarządzanie mediami społecznościowymi (Facebook, LinkedIn) i stroną internetową (WordPress),
  • tworzenie i publikowanie angażujących i skutecznych treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych,
  • przygotowywanie materiałów graficznych przy użyciu programu Canva lub innych programów,
  • bieżąca analiza portali i mediów społecznościowych firm o podobnym profilu,
  • automatyzacja marketingu,
  • umiejętne wykorzystywanie wsparcia różnych narzędzi do optymalizacji i analizy treści.

WYMAGANIA:
  • Min. 1 rok praktycznego doświadczenia w marketingu oraz w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,
  • obsługa WordPressa,
  • obsługa narzędzi do automatyzacji marketingu,
  • umiejętność redagowania tekstów i tzw. 'lekkie pióro',
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • znajomość programu Canva lub innych programów graficznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji,
  • twórcze podejście, proaktywność, samodzielność.

MILE WIDZIANE:
  • Zainteresowanie tematyką DEI,
  • znajomość Google Analitics i Google Ads,
  • umiejętności związane z SEO.

OFERUJEMY:
  • Pracę w zaangażowanym zespole, w przyjemnej atmosferze, w firmie z misją,
  • przestrzeń do kreowania i realizowania własnych pomysłów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy w trybie hybrydowym,
  • prywatną opiekę medyczną.
Kontakt
FEEL COMFORT
ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie