Specjalista/specjalistka ds. rekrutacji

Feel Comfort to agencja zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 20127. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z firmami z sektora MŚP jak i z międzynarodowymi korporacjami.

Od 2012 roku wspólnie z Międzynarodową Fundacją Reaxum realizujemy projekty edukacyjne, mające na celu wyrównanie i zwiększenie szans osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy. Aktywnie wspieramy polskich sportowców z niepełnosprawnościami, którzy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej, w tym na igrzyskach paraolimpijskich. W naszym zespole swoje miejsce znaleźli utytułowani zawodnicy, a pracując z nimi ramię w ramię otrzymujemy codziennie ogromną dawkę inspiracji.

Tworzymy zgrany zespół i chcemy zaprosić do współpracy specjalistkę/specjalistę ds. rekrutacji.
Poznaj nas: https://www.feelcomfort.pl/o-nas/
Umowa o pracę
Ważna do: 2024-03-17
1 etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie procesów rekrutacji osób z niepełnosprawnościami,
  • Przeprowadzanie rozmów z kandydatami, organizowanie i planowanie spotkań rekrutacyjnych,
  • Tworzenie i publikacja ofert pracy,
  • Dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacji,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań z obszaru personalnego.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji (warunek konieczny),
  • Gotowość do pracy w modelu hybrydowym/stacjonarnym (warunek konieczny),
  • Znajomość systemu rekrutacyjnego HR Link lub pokrewnego (mile widziane),
  • Orientacja na potrzeby klienta i budowanie relacji,
  • Otwartość do uczenia się i zdobywania wiedzy,
  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Dobra energia i proaktywna postawa.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę stacjonarną/hybrydową (min. 4 dni w biurze) – Warszawa Okęcie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pracę w kameralnym zespole,
  • Pakiet medyczny,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe oraz pracę o charakterze społecznym, wspierającą osoby z niepełnosprawnościami.
Kontakt
FEEL COMFORT
ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie