Dzisiaj jest: 20.7.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Ogłoszenie:

Monika Łoszak - logopeda dziecięcy w Lublinie

dodano: 2018.03.28 ważne do: 2018.07.14 wyświetleń: 13
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz kompleksowej opieki logopedycznej dla dla Twojej pociechy? Od dziecka zmagasz się z dysfunkcjami natury logopedycznej takimi jak brak płynności wypowiedzi się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim odmienić jakość komunikacji!

Zapewniamy opiekę i pomoc osobom, które utraciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź uległa ona u nich pogorszeniu. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy chcą doskonalić słownictwo i sposób komunikacji. Kompleksowo zajmujemy się osobami z niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Naszą pomoc świadczymy mobilnie – dojeżdżamy do Pacjenta. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na dojazdy i nie mają własnego środka komunikacji. Zdajemy sobie sprawę, że podróż z osobą ciężko chorą stanowi duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy zdjąć z Ciebie ten ciężar. Docieramy do Pacjenta na terenie miasta Lublin i w promieniu 40 km.

Dbamy o przyjazną atmosferę podczas terapii. Wierzymy, że dom Pacjenta jest najlepszym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i dobrze.


Zatroszcz się o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
www: verbis-logopedia.pl
Kontakt
Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak
Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.