Dzisiaj jest: 20.7.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Ogłoszenie:

Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak - logopeda w Lublinie

dodano: 2018.03.28 ważne do: 2018.07.14 wyświetleń: 14
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz kompleksowej opieki logopedycznej dla dla Twojej pociechy? Od dziecka zmagasz się z problemami natury logopedycznej takimi jak brak płynności wypowiedzi się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim odmienić jakość komunikacji!

Oferujemy opiekę i pomoc osobom, które straciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź mają z nią problemy. Pracujemy z ludźmi w każdym wieku, takimi, którzy chcą doskonalić słownictwo i komunikację. Kompleksowo zajmujemy się osobami z niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Naszą pomoc świadczymy mobilnie – dojeżdżamy do Pacjenta. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na dojazdy i nie mają własnego samochodu. Wiemy, że podróż z osobą poważnie chorą stanowi duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy Ci pomóc dojeżdżając do Ciebie. Dojeżdżamy na terenie Lublina i w promieniu 40 km.

Staramy się zapewnić przyjazną atmosferę podczas każdej sesji. Zdajemy sobie sprawę, że dom Pacjenta jest optymalnym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i dobrze.


Zadbaj o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
www: verbis-logopedia.pl
Kontakt
Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak
Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.