Certyfikat QAFP

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2021.06.25 wyświetleń: 338
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wysokiej jakości mięso stanowi najlepsze źródło białka dla Twojej rodziny. Z tego też powodu powinno ono gościć na naszym stole dwa razy w tygodniu. Jeśli szukasz najwyższej jakości mięsa, koniecznie wybieraj produkty z certyfikatem żywności QAFP. Wyroby opatrzone tym znakiem spełniają restrykcyjne wymagania i podlegają kontroli na każdym etapie produkcji. Dzięki temu wiesz, że wyroby certyfikowane znakiem jakości QAFP wyróżniają się wyjątkowymi walorami smakowymi.

Co wyróżnia QAFP?

QAFP obejmuje swoim zasięgiem wszystkie ogniwa łańcucha produkcyjnego w ramach koncepcji ? od pola do stołu
jest otwarty na nowych partnerów ? każdy, kto spełni określone normy, może do niego przystąpić;
normalizuje całą drogę, jaką żywność przebywa od rolnika aż do konsumenta

Od początku System QAFP zyskał wsparcie organizacji konsumenckich oraz uznanie najlepszych ekspertów i naukowców na polskim rynku. Długoletnia strategia dla Systemu przewiduje jego udoskonalanie i rozszerzanie na kolejne produkty.

Jesteś producentem? Zobacz jak zostać uczestnikiem systemu QAFP!

Więcej informacji na stronie:
https://www.qafp.pl
Kontakt
Znak jakości QAFP
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------