Punkt pobrań w Warszawie w Centrum medycznym Panaceum

dodano: 2020.12.09 ważne do: 2021.03.27 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli szukasz punktu pobrań w Warszawie w dobrej cenie, aby wykonać niezbędne badania, to zespół Centrum medycznego Panaceum przygotował dla Ciebie różne pakiety badań np. przegląd zdrowia dziecka, mężczyzn czy kobiet, pakiet ogólny, wątrobowy, tarczycowy, cukrzycowy, hormonalny, onkologiczny i wiele innych.

Większość wyników badań dostępna jest tego samego dnia online. Do punktu pobrań Panaceum w Warszawie zgłosisz się prywatnie i bez skierowania. Centrum medyczne Panaceum spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Punkt pobrań w Warszawie Centrum medycznym Panaceum czynny w poniedziałki-piątki w godz. 8:00-15:00, w soboty w godz. 8:00-13:00.

Sprawdż, jak odpowiednio przygotować się do pobrania krwi na stronie: https://panaceum-waw.pl/oferta/badania-laboratoryjne/
Kontakt
Centrum medyczne Panaceum
ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------