Sklep ortopedyczny

dodano: 2021.07.04 ważne do: 2022.06.29 wyświetleń: 71
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Prezentujemy sklep rehabilitacyjny z Krakowa. W naszej ofercie znajdziecie Panie i panowie dużą gamę sprzętu medycznego i rehabilitacji. Obiekt handlowy posiada długie doświadczenie w aspekcie oferowania produktów dużej jakości sprzęt to rehabilitacji. W ofercie między innymi takie produkty jak ortezy, wózki inwalidzkie, wkładki anatomiczne, aparaty bezdechu i co niemiara różnych artykułów medycznych. Sklep "Zdrowie" to bezsprzecznie jeden z najlepiej wyposażonych sklepów w Nowej Hucie w Krakowie i województwie małopolskim. Urządzenia idzie obejrzeć na swoje oczy zanim kupimy w Krakowie, otwarte cały tydzień prócz niedzieli.
Kontakt
Sklep ortopedyczny
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------