Dobry czujnik ozonu od danlab.pl

dodano: 2021.09.06 ważne do: 2022.09.01 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:
DANLAB zajmuje się zagadnieniem takim jak wyposażenie laboratorium chemicznego i pozostałych. Stawiając na nasz sklep laboratoryjny, zamówisz najwyższej jakości sprzęt laboratoryjny spełniający oczekiwania ekspertów. Asortyment uwzględnia m.in. szkło i sprzęt laboratoryjny, urządzenia grzewcze, a także dygestoria lub drobny asortyment laboratoryjny i znacząco więcej. Z nami kupisz kompletne, niezawodne wyposażenie laboratorium spełniające wymogi prawne. Działamy na rynku od więcej niż dekady, a nabyte doświadczenie, bogata wiedza oraz rzetelność powodują, iż stale rozszerzamy grono zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i do dokonania zakupu!
 
Kontakt
danlab.pl
Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------