Wszywka alkoholowa Esperal Bydgoszcz

dodano: 2021.12.14 ważne do: 2022.12.09 wyświetleń: 184
Szczegóły ogłoszenia:
Obecnie wiele osób mierzy się z chorobą alkoholową. Na rynku funkcjonuje wiele sposobów walki z alkoholizmem. Jedną spośród wysoce skutecznych form jest zaszycie alkoholowe, które dzięki połączeniu z terapią psychologiczną i konsultacją medyczną przynosi szybkie oraz widoczne rezultaty. Aplikacja Esperalu (tzw. terapii awersyjnej) doprowadza do wywołania nadzwyczaj nieprzyjemnych skutków ubocznych. Po podaniu farmaceutyku a także ponownym wypiciu alkoholu przez uzależnionego pojawiają się przejawy głębokiego zatrucia, ból głowy, nudności przez co zwiększa w osobie uzależnionej niechęć do spożycia alkoholu oraz prowadzenie do wstrzemięźliwości.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Bydgoszcz
ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------