Aparaty słuchowe Signia Xperience

dodano: 2022.03.04 ważne do: 2023.02.27 wyświetleń: 104
Szczegóły ogłoszenia:
Słuch to jeden z naszych najważniejszych zmysłów. Pozwala na swobodną komunikację, a także daje możliwość rozrywki m.in. poprzez słuchanie muzyki czy oglądanie filmów. Zdarza się jednak, że poprzez nieszczęśliwy wypadek bądź starzenie się, nasz słuch znacznie się pogorszy. W niektórych przypadkach jedynym rozwiązaniem jest założenie profesjonalnego aparatu słuchowego, który poprawi jakość odbierania przez nas dźwięków. Sivantos, lider na rynku dystrybucji tego typu urządzeń, przygotował więc jeden z najnowocześniejszych modeli pod nazwą Signia Xperience: https://www.signia-pro.com/pl-pl/portfolio-produktowe/signia-xperience/ który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Możliwość pracy przez 61 godzin na jednym naładowaniu, czujniki akustyczno-ruchowe oraz Bluetooth - to tylko niektóre z wielu zalet aparatu. Dedykowany dla osób w każdym wieku, z pewnością poprawi komfort życia. Więcej informacji na stronie Sivantos.
Kontakt
Sivantos Sp. z o.o.
ul. Bałtycka 6, 61-013 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------