Dlaczego warto kupować produkty ze znakiem QAFP?

dodano: 2022.03.11 ważne do: 2023.03.06 wyświetleń: 60
4 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dobrej jakości mięso to najlepsze źródło białka dla Ciebie i Twoich bliskich. Z tego też powodu warto aby gościło na naszym stole dwa razy w tygodniu. Jeśli szukasz najwyższej jakości mięsa, wybieraj tylko produkty z certyfikatem żywności QAFP. Wyroby opatrzone tym znakiem spełniają restrykcyjne wymagania i podlegają kontroli na każdym etapie produkcji. Dzięki temu wiesz, że produkty ze znakiem QAFP charakteryzują się wyjątkowymi walorami odżywczymi.

Czym jest system QAFP?

System QAFP buduje wiarygodność uczestników łańcucha żywnościowego w oczach konsumenta
jest certyfikowany przez niezależne jednostki certyfikujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji
normalizuje całą drogę, jaką żywność przebywa od rolnika aż do konsumenta

System Gwarantowanej Jakości Żywności – QAFP (Quality Assurance for Food Products) – został stworzony w 2009 roku z inicjatywy Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, organizacji skupiającej przedsiębiorstwa funkcjonujące w branży mięsnej.

Jak zostać uczestnikiem?


Zobacz więcej:
https://www.qafp.pl/kontakt/
Kontakt
Znak jakości QAFP
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------