Jak połknąć tabletki?

dodano: 2022.06.28 ważne do: 2023.06.23 wyświetleń: 188
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jak połknąć tabletki, kiedy niektóre z nich swoim rozmiarem utrudniają komfortowe przyjmowanie? Strach przed utknięciem kapsułki w przełyku może spowodować odstąpienie od korzystania danego leku. Wiele ludzi choć raz w życiu spotkało się z zatrzymaniem kapsułki w gardle, co spowodowało uraz, stres i strach przed powtórzeniem się tej sytuacji. Zastanawiasz się, jak połknąć tabletki, by ograniczyć sobie niepotrzebny stres związany z tą czynnością? Musisz zadbać o prawidłowe ulokowanie kapsułki w jamie ustnej. Jej szersza krawędź powinna być ułożona równolegle do języka. Tabletki zawsze należy przepijać chłodną wodą w szklance lub butelce. Obecnie produkowane leki posiadają przemyślaną formę i nie sprawiają dyskomfortu przy przełykaniu. O ile to możliwe w sprzedaży oferowane są różne formy podania konkretnego leku, jak na przykład alternatywa w postaci syropów czy kropli.
Kontakt
Naturawit
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------