Chirurgia Katowice

dodano: 2022.07.13 ważne do: 2023.07.08 wyświetleń: 139
Szczegóły ogłoszenia:
Wybór prywatnych Klinik chirurgicznych wyjątkowo często jest podyktowany chęcią uzyskania możliwie szybkiej i fachowej porady w obszarze leczenia wielu schorzeń. Specjaliści zatrudnieni w naszej prywatnej klinice rozumieją wszystkie potrzeby pacjentów i gwarantują dobrą i profesjonalną pomoc. Katowicka klinika chirurgii chirurgiczna w Katowicach świadczy obszerny zakres zabiegów w zakresie chirurgicznego i laserowego usuwania pieprzyków, znamion, żylaków, hemoroidów i innych zmian skórnych, a także zabiegi obrzezania lub liposukcji. Konsultacje w Klinice wyróżniają się indywidualnym podejściem do pacjentów, a wszelakie zabiegi są w pełni dobierane do ich potrzeb.
Kontakt
Chirurgia Katowice
ul. Mickiewicza 21, 40-083 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------