Cebula właściwości odżywcze

dodano: 2022.09.26 ważne do: 2023.09.21 wyświetleń: 138
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz dlaczego cebula jest tak popularna? Jest ona bardzo łatwa w uprawie, a przy tym należy do tej samej rodziny roślin co czosnek oraz por. Cebula posiada dużo właściwości odżywczych, możemy w niej znaleźć wiele naprawdę dobroczynnych składników, takich jak flawonoidy, fruktany, pektyny czy też związki alkilowe. Flawonoidy są bardzo ważne przy profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego, a jej czerwona odmiana zawiera znaczne ilość kwercetyny, która działa przeciwzakrzepowo i przy tym reguluje ciśnienie krwi. Jesteś ciekawy co jeszcze potrafi cebula, albo interesuje Cię katering który w pełni korzysta z bogactwa jakie oferuje cebula? W takim wypadku koniecznie wejdź na oficjalną stronę Internetową GetFit, oraz sprawdź ofertę i bloga!
Kontakt
Get Fit
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------