Wpływ smogu na zdrowie | Airly

dodano: 2023.03.24 ważne do: 2023.07.10 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:


Trudno uciec przed zanieczyszczeniem powietrza. Mikroskopijne zanieczyszczenia w powietrzu mogą prześlizgnąć się przez mechanizmy obronne naszego organizmu, wnikając głęboko w nasz układ oddechowy i krążeniowy, uszkadzając nasze płuca, serce i mózg. Wpływ smogu na zdrowie jest ściśle związany ze zmianami klimatycznymi. Zanieczyszczenie powietrza ma różne skutki zdrowotne. Na zdrowie podatnych i wrażliwych osób smog może mieć wpływ nawet w dni o niskim zanieczyszczeniu powietrza. Krótkotrwałe narażenie na smog jest ściśle związane z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, kaszlem, dusznościami, świszczącym oddechem, astmą, chorobami układu oddechowego. Co możesz zrobić, aby zminimalizować wpływ smogu na zdrowie? Odwiedź bloga i oficjalną stronę Airly i dowiedz się już dziś!
Kontakt
Airly
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------