Dietoterapia w chorobach i otyłości

dodano: 2023.03.29 ważne do: 2024.03.23 wyświetleń: 112
Szczegóły ogłoszenia:
Gabinet dietetyczny Zdrowiej! oferuje kompleksową dietoterapię w chorobach autoimmunologicznych i metabolicznych oraz w otyłości i zaburzeniach odżywiania - badania analizy składu ciała, badania biorezonansem, indywidualne plany żywieniowe, wsparcie psychodietetyczne i motywacyjne. 
Biorezonans to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która opiera się na pomiarze fal elektromagnetycznych emitowanych przez organizm. Badanie to pozwala na analizę stanu zdrowia, w tym funkcjonowania narządów wewnętrznych, odżywienia, poziomu toksyn czy nietolerancji pokarmowych.
Podczas wizyty przeprowadzam szczegółowy wywiad dietetyczny i na podstawie zebranych informacji opracowuję indywidualną dietę, uwzględniającą wyniki badań labolatoryjnych i badania biorezonansem. 
To miejsce, w którym otrzymasz pomoc w drodze do zdrowia!
 
Kontakt
Gabinet dietetyczny Zdrowiej! Dietetyk Ewa Kołton
ul. Paryska 37, 26-612 Radom, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------