Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik

dodano: 2023.04.19 ważne do: 2024.04.13 wyświetleń: 116
Szczegóły ogłoszenia:
Uprawiasz regularnie aktywność fizyczną albo trenujesz sport? Doznałeś kontuzji po urazie? Jest to dość częste, kiedy uprawiamy sport regularnie i wówczas jesteśmy bardziej narażeni na różnego rodzaju przeciążenia, które mogą doprowadzić do kontuzji. W Kriosonik dojdziesz do siebie z pomocą doświadczonych fizjoterapeutów. Kriosonik jest centrum medycznym specjalizującym się w fizjoterapii i rehabilitacji. Centrum oferuje szeroką paletę zabiegów fizykoterapeutycznych (laser, fala uderzeniowa, elektroterapia itp.) oraz: masaże, fizjoterapię sportową, rehabilitacje (lecznicza, domowa), konsultacje, badania, terapie (manualna, wad postawy)

 
Kontakt
Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik
ul. Wysockiego 51, 03-202 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------